Forum klanu Date With Night

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-05-22 23:36:05

roodik

Klanowicz

Zarejestrowany: 2009-05-21
Posty: 15
Punktów :   

Dlaczego przetrzymałem lucka...opowiadanie...

Kurwa mać... Kocham tepse. To moje wyznanie i tak je nalezy traktować. Rozmowa wygladała mniej wiecej tak jak niżej.
Padł mi net... często neo pada. Zrywa połączenie na kilak sekund. No to myslę "zaraz wstanie"... Ale nie... gdzie tam... Patrzę na router i łączy sie z serwerm mojej ukochanej firmy telekompromitacyjnej. Myślę sobie, spoko, za minute wlizie... nie wlizło. No to sprawdzam o co kaman. Patrzę w logi a tu co? Porty poszły w pizdu... W takim przypadku dzwoni się na tepsę i prosi o restart portów. Ale najpierw sprawdzenie, telefon do przyjaciela... dzwonię i co? Nie ma chłop netu! Pół Rzeszowa nie ma. Decyzja podjęta: dzwonimy do nieba - na błękitną linię.
Numer wszscy znaja więc nie bede przytaczał. Odbiera wszechobeznana w sprawach informatycznieych PANI (P). Ja dzwonię z problemem (J):
P:dobry wieczór anna jakaś tam
J: bry czór...
P: w czym moge pomóc?
J: macie problem, bo ja napewno nie
P: co się stało?
J: porty wyjebało!
P: proszę pana, to nie jest linia do robienia żartów, w czym moge panu pomóc?
J: No przeciez mówię ze wam porty wyjebało. Niech mnie pani przełączy do technicznego
P: A jaki pan ma system?
J: Łindołsa 3.11 en na dyskietce, nielegalny
P: przykro mi ale nie znam takiego sytemu i nie ma go w naszym kopmuterze
J: a skąd niby ma byc i skad pani ma sie znać? prosze łaczyć z technicznym z rzeszowa.
P: prosze najpierw powiedzieć co się stało i jaki jest problem, ma pan internet?
j: porty wyjebało wiec chyba jest jasne ze nie mam internetu... łącz mnie trąbo z technicznym bo premii nie bedzie
P: proszę o numer telefonu
j: nie mam, dzwonię ze sznura
p: przykro mi ale nie moge pana przełączyć
j: przelaczaj ale juz, poł rzeszowa przez ciebie nie ma neta i zaraz dostaniesz milion telefonów, chcesz tego?
P: proszę poczekac....
....
T(techniczny): aloo...
J: rozmawiam z technicznym z rzeszowa?
T: tak, co jest?
J: bry... porty wyjebało
T: o fak... która część miasta?
J: wschód i kresy...
T: za minute bedzie, leci restart, do miłego...

Ot i tyle.... kocham tepse i firewalla w postaci studentek pracujących na błękitnej linii ;/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.caz.pun.pl www.sesjeonline.pun.pl www.gp2010.pun.pl www.narutooshup.pun.pl www.biologiauwr2009.pun.pl